Millet İttifakı Samsun İlçe Belediye Meclisi Adayları


Millet İttifakı Samsun İlçe Belediye Meclisi Adayları

Siyasi partiler 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri aday listelerini il ve ilçe seçim kurullarına teslim etti.

Listelerdeki eksiklikler 21 Şubat'a kadar tamamlanacak, kesin aday listeleri 3 Mart'ta açıklanacak.

Millet İttifakını oluşturan Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’nin Samsun ilçeleri aday listesi:

İLKADIM BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

TALAT EYÜPOĞLUEMRE TAHA ÖZYAR ALPER AYDEMİRİRFAN İŞLEYEN ALİ KANDEMİR ERTUĞRUL ÇÖL ADEM YILDIRIM FİKRET PEKAL ALİ SEYİT KILIÇ BİLAL ÖZTÜRK HATİCE ÇAKIR MUHARREM UÇAR BÜLENT ÇEBİ TEMEL TATAROĞLU ALİ ÖMEROĞLU ADEM KUNT DURMUŞ EFİL YILMAZ EROĞLU ZAFER YILMAZ SERVET CANBOLAT SERVET YILDIZ RECEP ASLAN UĞUR OĞUZ EŞ ENVER DEMİROĞLU GÖKHAN CİGALI TURGAY ÖZDEMİR MURAT TURAN BURAK BAŞ MUSTAFA DALGIÇ MUSTAFA DURGUN İBRAHİM GENÇ EKREM ŞENOĞLU YUSUF DEMİR KONTENJAN İBRAHİM ÜN ADİL ERUSTA BURHAN KÖMPE AHMET BAHAR

CANİK BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Ali ALPER Zaim ALKUR Nusret SOYKAN Hale GÜNAYDIN Caner GEYİK Orhan ŞAHİNTÜRK Derya ÇAVUŞOĞLU Hasan İNCE Aydın DENİZ İbrahim ONAT Uygun ERDOĞAN Kenal BOZ Pınar EROL Ahmet KARACA Ahmet Salih KILIÇASLAN Diğdem ÇEBİ Murat KESKİN Aysel AKÇAGÖZ Ayça Seda ÖZBİLGİN Aziz SEKBAN Hıdır Murat BAĞ Öznur KURT

ATAKUM BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Hasan İPEK Füsun UZUN Atila TEKCAN Yunus KOLOĞLU Sefer ÇAM Mehmet AYDIN Hulusi IŞITAN Fikret Can DEMİR Abdurrahman ACAT Özlem DANIŞMAN Ümit BEKTAŞ Dilek ÇINAR Eray OCAK Şefaattin SAĞDIŞ Rasim GÖBEÇ Saim ERDOĞAN Ahmet KÖKSAL Mustafa SARI Nadide DÖKTÜR Şefik GÖZ Filiz ÖZTOPAL Şevki ÖZTÜRK Erkan CEYLAN Nurten KADIOĞLU Uğur MEŞHUR Abdurrahman KAVTELEK Ayşegül EROĞLU Gülhan ÖZKAN

KONTENJAN Ayhan Ayvaz Yusuf Erden Necmi Yazıcı

HAVZA BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Azem Sözen Naci Karoğlan Nurşen Güvendi Turgay Öngel Sabri Aykut Ramazan Yıldırım Aziz Alkan Osman Tabağ İzzet Gültekin Hakan Kocadağ Mevlüt Yeşilyurt Fatih Gökmen Mehmet Çakır

KONTENJAN Necmiye Dilek Orhan Güney

LADİK BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Şaban Tektaş Olcay Varol Hüseyin Koçak Zekariya Pişgin Hanife Satıroğlu Gülahmet Satımış Gülahmet Duman Cemal Mahmut Türksoy Tuncay Yaman Mehmet Aker

ÇARŞAMBA BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Filiz Karabaş Namık Kemal Sonkaya Hacı Murat Öztürk Namık Köni Fatih Sarıoğlu Murat Geyik Hasan Tuç Emsile Yorgancı Musa Gökmen Selim Uysal İsmail Dalgıç Mahmut Çelen Tuncay Akoğlu İhsan Yiğit Erol Eroğlu Orhan Atalay Abdurrahim Ataseven Turgay Aksoy Ahmet Ergün Osman Tekinaslan Selim Cicos Tarık Uysal Emre Ceylan Serkan Öztürk Emre Kavaklı Samet Erbaş İsmet Soycan

SALIPAZARI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Fikret Düzenli Ahmet Keleş Anıl Aratma Şahin Aşçıoğlu Muharrem Pehlivan Orhan Demir Barış Aydoğdu Ahmet Keleş Şükriye Güngör Hikmet Özcan Serdar Akman Abdullah Kök Zeki Doğru

KONTENJAN Zekai Pilcioğlu Ömer Faruk Şahin

KAVAK BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Ahmet İçli Özgür Çelik Erdal Şahin Caner Ünal Emrullah Aygünoğlu Necmettin Bektaş Serkan Batkal Bahri DemiroğlU Yunus Gebesoy Aydın Usta

19 MAYIS BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Hasan Aydın İbrahim Kurt Recep Coşkun Halil Tunç Muammer Durmuş Çiler Baydar Hatice Şenses İlyas Eser Gürsel Altunkaynak Resul Sarıoğlu Macit Osman Tamer Mangır Yunus Güner

KONTENJAN Yakup Konuş Enes Görer