Daha Fazlasını Yapmak İsteyenlere Yeni Samsung Galaxy Tab S4


Daha Fazlasını Yapmak İsteyenlere Yeni Samsung Galaxy Tab S4

Uzun ömürlü batarya ve gelişmiş S Pen ile Samsung Galaxy Tab S4 çalışma verimliliğini artırırken kullanıcıyı çepeçevre kuşatan bir eğlence sunuyor

Samsung Electronics daha fazlasını yapmak isteyenler için tasarlanmış yeni ikisi bir arada Android tablet modeli Samsung Galaxy Tab S4'ü duyurdu. Samsung Galaxy Tab S4 yüksek verimlilikte ve akıllı bir çalışma deneyimi sunuyor.

Samsung Electronics Başkanı ve CEO'su DJ Koh, yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Samsung olarak tabletlerin yaşamı daha kolay kılmada ve mobil deneyimi geliştirmede her geçen gün artan önemde bir role sahip olduğuna inanıyoruz. Galaxy Tab S4 modeliyle kullanıcılar her nerede olurlarsa olsunlar potansiyellerini hayata geçirmelerini sağlayan Samsung DeX ile üst sınıf bir tablete kavuşmuş olacaklar. Bağlı cihazlar ekosistemimize kattığımız, kullanıcıların eğlenmesine yardımcı olacak özelliklerle donatılan bu yeni ürünle müşterilerimize özgürlük ve rahatlık sunmayı amaçlıyoruz."

Samsung DeX ve S Pen ile Yüksek Verimlilik

Samsung yeni Galaxy Tab S4 modeliyle Samsung DeX'i ilk kez bir tablete taşıyor. Galaxy Tab S4 isteğe bağlı (ayrıca satılan) Klavyeli Kılıf bağlandığında veya Hızlı Panel’den başlatıldığında kullanıcılara Android arayüzünden masaüstü deneyimine geçiş yapma seçeneği sunan Samsung DeX deneyimini sunuyor. Samsung DeX ile Android uygulamalarınız için Microsoft Office programları dahil olmak üzere, masaüstü benzeri birden fazla pencereyi doğrudan Galaxy Tab S4 üzerinde açabiliyor ve isterseniz bunları yeniden boyutlandırabiliyorsunuz. İçeriği uygulamalar arasında sürükleyip bırakabiliyor, daha yüksek verimlilik için klavye kısayollarını ve komutlarını kullanabiliyorsunuz.

Daha fazla ekrana ihtiyaç duyulduğunda ise Samsung DeX'i uyumlu bir HDMI’dan USB-C adaptörüne harici bir monitöre bağlama seçeneği bulunuyor. Bağlı olduğunda eskiz defteri veya touch pad olarak da kullanılabilen Galaxy Tab S4, bu yıl ilk kez aynı anda iki ekran üzerinde çalışan tam fonksiyonlu bir Android tablet fonksiyonuna kavuşuyor.

Her Tür İşe -veya Filme Uygun Bir Ekran

Yoğun çalışan kişiler bile oyun oynamak veya video izlemek için gün içinde küçük bir mola fırsatı arayabilir. Boyutları itibariyle Galaxy Tab S3'e benzeyen Galaxy Tab S4, Super AMOLED teknolojisi ve daha dar çerçevesi sayesinde gövde üzerinde 16:10 ekran oranına ve 2560X1600 piksel, 287 PPI çözünürlüğe sahip 10.5 inçlik daha geniş bir ekrana sahip. Böylece kullanıcılar daha canlı görüntü detaylarının ve gerçeğe yakın görsellerin keyfini sürebiliyor. Galaxy Tab S4 bunun yanında AKG ve Dolby Atmos® ses teknolojisiyle güçlendirilmiş dört hoparlör ile sesi kullanıcının çevresine saracak şekilde ileterek eğlenceyi hayatın içine taşıyor.

Gelişmiş Bağlanma Özellikleriyle Hayatı Kolaylaştırma

Samsung Flow uygulaması kullanıcıların dosyalarına, görevlerine ve bildirimlerine kesintisiz bağlantı ve erişim imkânı sunarak uyumlu cihazlarını kolayca yönetmelerine izin veriyor. Galaxy Tab S4'teki SmartThings uygulaması belirli akıllı ev cihazlarınızı tabletiniz üstünden takip edip kontrol etmenizi kolaylaştırıyor. Ayrıca, Galaxy Tab S4’ün Daily Board özelliği sayesinde favori fotoğraflarınıza ve saat, tarih, takvim, hava durumu bilgilerine kolayca erişebiliyorsunuz.

Galaxy Tab S4 Eylül ayı içerisinde Türkiye’de satışa sunulacak.