Eğlence Dolu Bir Hafta Sonu Yeşilyurt AVM’de


Eğlence Dolu Bir Hafta Sonu Yeşilyurt AVM’de

Gerçekleştirdiği etkinlik ve kampanyalar ile ziyaretçilerine eğlenceli ve bol hediyeli bir alışveriş deneyimi sunan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İbi ve Tosi ile minik ziyaretçilerine ara tatilde unutulmaz bir hafta sonu yaşatmaya davet ediyor.

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film karakterleri İbi ve Tosi eğlenceli maceralarına katılmak için bütün çocukları Yeşilyurt Alışveriş Merkezi'ne davet ediyor. 23 - 24 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte, İbi ve Tosi minik dostlarıyla eğlenceli zaman geçirecek, şarkılar söyleyip dans edecek, fotoğraf çektirecekler.

Etkinlik 23-24 Kasım’da 14.00 - 16.00 ve 18.00 Saatlerinde Yeşilyurt AVM Fast Food katında ücretsiz olarak gerçekleşecektir.

Öğretmenler Günü'ne özel hediye yağmuru

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel olarak düzenleyeceği kampanya ile ziyaretçilerine hediyeler dağıtacak.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Öğretmenler Günü’ne özel gerçekleştirilecek kampanya dâhilinde 21 - 24 Kasım tarihleri arasında toplamda ya da tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, fiş ya da faturalarını danışma bankosuna işletip, istedikleri hediyeyi seçebilecekler. Kampanyaya katılan misafirler 1. katta kurulacak olan kampanya standında birçok hediye seçeneğinin bulunduğu birbirinden güzel hediyelerden birini anında kazanabilecekler.