Samulaş’ta Eğitimler Devam Ediyor


Samulaş’ta Eğitimler Devam Ediyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş.’ de görev yapan personele yönelik “Etkili İletişim ve Birey Toplum İlişkileri“ konulu seminer düzenlendi.

Samsun’ a ve Samsun halkına toplu taşım hizmeti veren Samulaş A.Ş., gerçekleştirilen seminer ile ulaşım hizmet kalitesini daha da arttırmayı, kurumun halkla ilişkilerini güçlendirmeyi ve memnuniyeti arttırmayı hedefliyor.

Samulaş A.Ş. ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 28.03.2016 Pazartesi günü Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş. Eğitim Salonun’ da başlayan ve Samulaş A.Ş.' de görev yapmakta olan tüm personeli kapsayan “Etkili İletişim ve Birey Toplum İlişkileri“  eğitimleri 8 ayrı gurubun kalıtımı ile 4 gün sürecek. Etkili iletişimin yanı sıra, nezaket kuralları, birey ilişkileri, birey-toplum ilişkileri, sosyal yapı içinde hayat amaçları ve hedefleri konuları da ele alınıyor.

Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü’ nde görevli Eğitim Uzmanı İrfan ERTAV tarafından verilen eğitimlerin 31 Mart 2016 Perşembe günü tamamlanması planlanmaktadır.