Ramazan Bayramında Ordu’yu Tanıtan Kartpostalları Kullanalım


Ramazan Bayramında Ordu’yu Tanıtan Kartpostalları Kullanalım

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun sosyal medya üzerinden başlattığı “Ramazan Bayramında Ordu’yu tanıtan kartpostalları kullanalım” kampanyasına AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’dan destek geldi.

Binlerce Kart Gönderecek

Son yıllarda yerli ve yabancı turist sayısında önemli artış kaydeden, Ordu’da turizm hamleleri devam ediyor. Ordu’nun doğal güzelliklerinin tanıtılması için kampanya başlatan ve “Bayram tebriklerinde Ordu’nun fotoğraflarının yer aldığı kartpostallar kullanalım” çağrısı yapan Valisi İrfan Balkanlıoğlu’na ilk destek AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’dan geldi. Gündoğdu, Ramazan Bayramı tebriği için özel hazırlanmış, Altınordu’nun fotoğrafı bulunan binlerce kartı Türkiye genelindeki protokol mensuplarına ve Ordululara gönderecek.

Memleketimizin Güzelliklerini Tanıtmalıyız

Ordu’nun doğal ve tarihi güzelliklerine dikkat çeken Milletvekili Metin Gündoğdu “Türkiye’nin her yerinden fotoğrafçılık kulüpleri ve bireysel fotoğraf sanatçıları eşsiz doğal güzelliği için Ordu’ya geliyorlar. Allah bize böylesine güzide bir memleket nasip etmiş. Bunu Türkiye’de ve uluslararası arenada tanıtmak da bize düşüyor. Sayın Valimiz bu noktada güzel bir adım atarak kampanya başattı. Ordu’nun evladı olarak biz de bu kampanyaya destek veriyoruz. Aynı zamanda günümüzde kaybolmaya güz tutmuş kartpostal gönderme uygulamasını da yaşatıyoruz. Ben de tüm hemşehrilerimizi bu kampanyaya destek vermeye davet ediyorum” dedi.