Piazza AVM’da Aşk Var


Piazza AVM’da Aşk Var

4-14 Şubat tarihleri arasında Samsun Piazza AVM mağazalarından 1000 TL ve üzeri en yüksek alışveriş yapan 1 çift muhteşem hediyelerin sahibi olacak.

Özel gün ve haftalarda sürpriz kampanyalar ile ziyaretçilerini şaşırtan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 14 Şubat’a özel, 1 çifte inanılmaz hediyeler kazandıracak.

Oleg Cassini’den sezonun yıldızlarından kırmızı bir abiye elbisenin ve Kiğılı’dan muhteşem bir takım elbisenin hediye edileceği Samsun Piazza AVM’nin 14 Şubat kampanyası, bunların yanı sıra Anemon Hotels’de romantik bir akşam yemeği ile taçlandırılacak.

Sevdiğine güzel bir sürpriz yapmak ve baş başa romantik bir akşam yemeği yemek isteyenler için Piazza’nın aşk kokan 14 Şubat kampanyası kaçırılmayacak bir fırsat oluyor.

Sadece Piazza Club üyelerinin katılabileceği kampanyada, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçileri, aynı gün içerisinde yaptıkları alışverişleri gösteren fiş ya da faturalarını alışveriş merkezinin açık olduğu saatler arasında danışmaya getirerek kampanyaya katılabiliyor. Henüz Piazza Club üyesi olmayanların üzülmesine gerek yok, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi danışma bankosundan ücretsiz olarak Piazza Club başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

Samsun Anemon Hotels’de akşam yemeği ödülü kazanan talihli çiftin, 29 Şubat tarihine kadar hediyelerini almaları ve kullanmaları gerekiyor.