Gündoğdu Bayramda da Hız Kesmedi


Gündoğdu Bayramda da Hız Kesmedi

Seçim çalışmalarını hızla sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Metin Gündoğdu, Ramazan Bayramında da hız kesmedi. Fatsa’da bir açılışa katılan Metin Gündoğdu bir günde dört ilçeyi ziyaret etti.

Yunus Arıncı da Katıldı
Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı, Fatsa Belediye Başkanı Muharrem Aktepe, İl Gençlik Kolları Başkanı Seçkin Baybaba ile Fatsa’da hizmet vermeye başlayan Komşu Market’in açılış törenine katılan Metin Gündoğdu, işletme sahipleri Hasan ve Cemal Ergeç’e hayırlı işler diledi.

Buradaki programın ardından Fatsa İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma programında İlçe Başkanı Cenan Kır ve teşkilat mensupları ile bir araya gelen Metin Gündoğdu, Yalıköy Mahallesi sakinleri ve esnaflarını da ziyaret etti. 

Perşembe'nin Mahallelerini Ziyaret Etti
Fatsa’nın ardından Perşembe İlçesine geçen Gündoğdu, Sırakovancı ve Ortatepe Mahalleleri’ndeki vatandaşlarla buluşarak bayramlaştı. Perşembe Belediyesinde Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar, İlçe Başkanı Ülkü Kumral ve belediye personeli ile buluşarak bayramlarını kutladı. 

Çambaşı Yaylası Esnafları ile Buluştu
Perşembe’de ziyaretlerini tamamlayan Gündoğdu, Kabadüz İlçesinde, Derinçay Mahallesi Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Tekmezar Mesire Alanında düzenlenen şölene katılarak Kabadüzlülerle bayramlaştı. Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, İlçe Başkanı Halit Günaydın ve İl Gençlik Kolları Başkanı Seçkin Baybaba ile Çambaşı Yaylası’ndaki esnafları ziyaret etti. 

Gece saatlerinde Altınordu’ya dönen Gündoğdu, AK Parti Altınordu Kumbaşı Mahalle Temsilcisi Alayittin Çarlı'nın kızı Burcu Çarlı ve AK Parti Perşembe İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sezer'in kızı Miray Sezer’in kına merasimlerine katıldı.