Agromec’e Amasya Tarım Fuarı’nda Yoğun İlgi


Agromec’e Amasya Tarım Fuarı’nda Yoğun İlgi

40 yıl önce Osman Özal tarafından Samsun’da kurulan Agromec Markası, Amasya Tarım Fuarı 2017’de açtığı standla ziratçilerin yoğun ilgisi ile karşılandı.

 Yaklaşık 4 bin ürün çeşidi ile farkını ortaya koyan agromec, standta sergilediği motorlu testere, elektrikli testere, motorlu tırpan, elektrikli çim biçme, benzinli çim biçme, koruyucu maskeler, tırpan bıçağı, misinalar, iki zamanlı ve dört zamanlı yağlar, bahçe makasları, budama testereleri, meyva toplama aletleri gibi pek çok ürünle tam not alıyor. Fuarlara çok önem verdiklerini kaydeden Kemal Zirai Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı Kerem ÖZAL, “Samsun’dan doğan dünya markası olarak fuarlara her zaman destek veriyoruz” dedi.

 Agromec Genel Müdürü Salih Özal ve ekipleri ile çok çalıştıklarını, “Samsun’dan doğan ulusal bir marka olarak, 4 bin çeşit ürünümüzle verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz. Agromec olarak fuarları çok önemsiyoruz. 12 yıldır ziyaretçi olarak, yurt içi ve yurt dışı fuarlara da katılıyoruz. Katılımcı olarak ise, Türkiye'de Düzenlenen Bursa, Konya, Diyarbakır, Ankara, Çorum Fuarlar'ına kendimiz katılıyoruz. Fuarlar tıpkı üniversiteler gibi şehrin gelişimine büyük katkı sağlıyor. Bu yüzden, kendi şehrimiz olan Samsun'da açılan tüm fuarlara, sektör ayırt etmeksizin katılmaya çalışıyoruz. Samsunumuza ve halkımızın ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu fuarda da standımıza ilgi oldukça yoğun. Tüm Türkiye ve yurtdışından gelen ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtıyoruz. Dünya Markası olma imajımızı bir üst seviyeye taşıma noktasında önemli adımlar atıyoruz. Tüm halkımızı standımıza bekliyoruz” dedi.