51 Moda Evi Gelin Damat Fashion Day Etkinliğinde Buluşuyor


51 Moda Evi Gelin Damat  Fashion Day Etkinliğinde Buluşuyor

Evlenecek çiftlere en yeni trendleri tanıtarak onlara rehberlik eden GelinDamat Dergisi, Türkiye'nin her bölgesinden özenle seçilen ve  2016 yılının gelinlik modasına yön verecek olan  51 moda evi ve modacısını, "Gelin Damat Fashion Day" moda çekimlerinde buluşturuyor.

Gelinlerin Hayallerine Yön Verecek

"Gelin Damat Fashion Day" moda çekimleri, 11 Şubat perşembe günü eşsiz boğaz manzarası ile büyüleyen Feriye Saray'ında gerçekleşecek  defilede  gelinlik sektörünün öncülüğünü yapan moda evleri, özel dikim olarak hazırladıkları gelinlik ve abiyeler ile 2016'nın gelinlerinin hayallerine yön verecekler.

Hem Defile Hem Moda Çekimi

GelinDamat Dergisi İmtiyaz Sahibi Ferat Muğurtay, 51 modaevi ve modacısının katılacağı dev organizasyonun Türkiye'de ilk defa düzenleneceğini belirtti.  Muğurtay, konuşmasını şöyle sürdürdü: ''Gelinlik modasına büyük yankı uyandıracak bu projemizde, 51 Moda Evi, 2016 için hazırladıkları en özel iki tasarımıyla katılacaklar. Sadece basına ve davetlilere açık olacak etkinliğimizde moda çekimlerimiz ve defile bir arada düzenlenecek. Yeni evlenecek çiftlerimiz ise defileyi ve çekimleri  www.gelindamat.com adresinden tüm gün boyunca canlı olarak izleyebilecekler.''