Yeşilyurt AVM’de Yılın Müzik Aralığı


Yeşilyurt AVM’de Yılın Müzik Aralığı

Ev sahipliği yaptığı her aktiviteyle eğlencenin merkezi haline gelen Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, kış mevsiminin finaline sahne olan Aralık ayında ziyaretçilerine keyif ve müzik dolu anlar yaşatmaya davet ediyor. Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen ve Samsun’un dört bir yanından gelen müzikseverlerin akınına uğrayan Yılın Müzik Aralığı, ikincisi için hazır!

Başta Samsun olmak üzere, çevre illerde yaşayan tüm müzikseverleri; %100 müzik ve eğlence ile ağırlayacak olan Yılın Müzik Aralığı, Yeşilyurt AVM Fast Food katında gerçekleştirilecek. Aralık ayı boyunca her hafta sonu düzenlenecek olan müzik festivali ‘’Yılın Müzik Aralığı”, Bora Duran, Tuğçe Kandemir, Kolpa ve Oğuzhan Uğur gibi gençlerin çok sevdiği ünlü müzisyenleri ağırlayacak.

Yeşilyurt AVM Yılın Müzik Aralığında; “Sen de Gidersen” ve “Gül Senin Tenin” adlı romantik şarkılarıyla tanınan müzikseverler tarafından çok sevilen, ‘Bora Duran’. Sosyal medyada en çok konuşulan ‘’Bu Benim Öyküm’’ şarkısıyla YouTube’da milyonlarca kez dinlenilen ’Tuğçe Kandemir’.’Gurur Benim Neyime', 'Yatağın Soğuk Tarafı', 'Nasıl Öğrendin Unutmayı', 'Beni Aşka İnandır', şarkılarıyla müzik piyasalarını alt üst eden ‘Kolpa’. Onedio’nun en sevilen programlarından Pinç ve Babala Tv’nin sunucusu, aynı zaman da müzisyen, yönetmen, senarist ‘Oğuzhan Uğur’.

“Yeşilyurt’ta Yılın Müzik Aralığı”, Aralık ayı boyunca her hafta sonu Yeşilyurt AVM’yi güncel müziğin en keyifli örnekleri ile buluşturacak. Etkinlikler ücretsiz. Şimdiden ajandanıza not etmeyi unutmayın. Detaylı bilgi ve yapılan etkinliklere Facebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilirsiniz.

PROGRAM

8 Aralık 2018 Cumartesi Saat 17:00

Bora DURAN

15 Aralık 2018 Cumartesi Saat 17:00

Tuğçe KANDEMİR

22 Aralık 2018 Cumartesi Saat 17:00

Kolpa

29 Aralık 2018 Cumartesi Saat 17:00

Oğuzhan UĞUR