‘Yanımda Kal’ Film Ekibinden Samsun Piazza AVM’de Özel Gösterim


‘Yanımda Kal’ Film Ekibinden Samsun Piazza AVM’de Özel Gösterim

Son günlerden adından sıkça söz ettiren ve sevilen yıldızlarının bir araya geldiği ‘Yanımda Kal’ film ekibi özel gösterim için Samsun Piazza AVM’ye geliyor.

Çağlar Ertuğrul, Meriç Aral, Murat Aygen, Nilay Duru, Ege Aydan, Levent Sülün, Tuna Arman ve Deniz Baytaş gibi ünlü oyuncuların yer aldığı filmin Samsun galası 29 Aralık Cumartesi günü saat 15.30’da Samsun Piazza AVM’de gerçekleşecek.

Sevilen Yıldızlar Samsun Piazza AVM’da Buluşacak

İşkolik bir adamla sokak şarkıcısı bir kadının dramatik hikayesini sinemaya taşıyan ‘Yanımda Kal’ filminde başrolleri Türk sinemasının genç kuşağını başarı ile temsil eden Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral paylaşıyor. Film gösterimi öncesinde filmin başrol oyuncuları ve film ekibi Samsun Piazza AVM’de, saat 15:30’da zemin katta düzenlenecek olan söyleşide Samsunlu sinema severler ile bir araya gelecek.

‘Yanımda Kal’ ekibi, söyleşinin ardından saat 16.00’da Cinemaximum salonlarında gerçekleştirilecek özel gösterimde filmi hayranlarıyla birlikte izleyecek.

Filmin Konusu:

Yanımda Kal, işkolik bir adam ile sokak şarkıcısı bir genç kızın hikayesini ele alıyor. Emir Kurt, genç bir iş adamıdır. İşçi sınıfı bir aileden gelen Emir’in hayatı çalışmakla geçer. Hayatındaki her şeyi geri plana atıp gece gündüz çalışarak sahip olduğu konuma ulaşır. Hayatı sadece işten ibaret olan Emir sokak şarkıcısı Zeynep ile tanışınca hayatı birden değişir. Bu tesadüf kesişme ile Emir ile Zeynep kısa sürede birbirlerinin vazgeçilmezi olur. Ancak Zeynep’in amansız bir hastalığa yakalanması ile mutlulukları yarım kalır.