Samsun 4. Mobilya Fuarı Açılıyor


Samsun 4. Mobilya Fuarı Açılıyor

Mobilya sektörünün nabzı Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarında atacak.

Mobilya sektörünün Karadeniz'e açılan kapısı Samsun'da bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 12- 17 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Pek çok ülkeden ziyaretçinin ağırlanacağı fuarda; klasikten moderne, avangarttan özel tasarıma kadar birçok farklı seçenekte mobilya sergilenecek. 

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destek ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN MOBİLYA DEKORASYON 4. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, 12 - 17 Mart 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Mobilya sektörünün nabzı Samsun’da atacak

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek fuar; ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlayan mobilya ve dekorasyon sektörünün 2019 trendleri ile buluşma noktası olacak. Türkiye’nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan Samsun’ da gerçekleşecek fuar ile ‘Samsun Markasını’ yukarı taşıyarak hem yurtiçi satışlarda hem de hedef ülkelere ihracatta rakiplerine karşı büyük avantaj sağlamak, yeni donanım ve teknolojileri mobilya toptancıları ve tüm ilgililere tanıtımı hedefleniyor.