Özel Sporcuların Adresi 19 Mayıs


Özel Sporcuların Adresi 19 Mayıs

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 1. Bölge Basketbol Şampiyonası bu yıl 4.kez 19 Mayıs İlçesinde gerçekleşti.

Federasyonun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Basketbol 1. Bölge Şampiyonasına 4.kez ev sahipliği yapan 19 Mayıs İlçesindeki yarışmalarda sporcuları yalnız bırakmayan, İlçe Kaymakamı Yavuz Güner, Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Seven, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Serkan Eroğlu, 19 Mayıs Kamp Müdürü Halim Seyhan, Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Can Dağaşan, Samsun İl Temsilcisi Resul Aygün sporculara madalya ve kupaları taktim etti.

Yapılan Şampiyonada alınan sonuçlara göre Akdeniz Bölge Şampiyonu Antalya Zicev, İç Anadolu Bölgesi Şampiyonu Ankara Saray Rehabilitasyon Merkezi, Karadeniz Bölgesi Şampiyonu ise Samsun Zafer İş Okulu oldu.

Şampiyonaya katılan tüm sporcuları tebrik eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Özel Sporcular denilince artık 19 Mayıs İlçesi akla geliyor. Bizler sizleri misafir etmekten gurur duyuyoruz. Burası sizin eviniz. Bu yıl ilçemizde 4.kez düzenlenen şampiyonaya ev sahipliği yapmaktan mutluyuz. Düzenlenen tüm etkinliklerde bu çocuklarımızın elde ettiği başarılar bizleri, devletimizin büyüklerini ve onların ailelerini çok mutlu ediyor. Bu başarıların artarak devam etmesini diliyorum" dedi.


Tekkeköy