Milletvekili Fuat Köktaş'tan Ramazan Bayramı Mesajı


Milletvekili Fuat Köktaş'tan Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Ramazan Bayramı'nızı tebrik ediyor, Bayramın tüm hanelere, tüm gönüllere, ülkemize, İslam dünyasına, sağlık, huzur, saadet ve selamet getirmesini; tüm insanlığa hayırlı olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum." dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Köktaş, kutlama mesajında şu sözlere yer verdi: "Bu yılda rahmet ve bereket ayı mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak bayrama erişmiş olmanın manevi huzurunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Bayramlar; sevginin, hoşgörünün, barışın, dostlukların, milli birlik ve beraberliğin pekiştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik ve hoşgörü duyguları ile sevinç ve mutluluğu paylaşılarak çoğaldığı önemli günlerdir.

Bayramları bayram yapan onu yaşayan ve yaşatanlardır. İslam âleminin tamamında bayramın bayram tadında kutlanmasını umut ediyorum.  Tüm dünya üzerinde devam eden zulümlerin, savaşların, akan kanın ve şiddetin dinmesini, kan ve gözyaşının yerini huzurlu, mutlu ve barış dolu günlerin gelmesini Yüce Allah'tan temenni ediyorum.

Değerli hemşehrilerimizin bayram seyahatlerinde, trafik kurallarına azami derecede riayet ederek, daha dikkatli, daha duyarlı olmalarını rica ediyorum.