Kavak’ta Yeniden Sarıcaoğlu


Kavak’ta Yeniden Sarıcaoğlu

Kavak’ta  31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre başkanlığa yeniden İbrahim Sarıcaoğlu seçildi. Sarıcaoğlu ,” Herkesin ve her kesimin başkanı olacağım” dedi.

Sonuçların netleşmesiyle AK Parti İlçe binasının da bulunduğu Otogar meydanını dolduran partililer, Sarıcaoğlu’nun ikinci kez seçilerek ilçe tarihine adını yazdırdığını söylediler.

Partililer, kazanılan zaferi, otogar meydanında atılan havai fişekler, yakılan meşaleler ve davul zurna eşliğinde çekilen halaylarla kutlarken meydana gelen Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Osman Atlı ve MHP Kavak ilçe Başkanı Cahit Kamber’i de sevgi gösterileri arasında uzun süre omuzlarda taşıdılar.

Gecede bir konuşma yapan MHP Kavak ilçe Başkanı Cahit Kamber, “Bu Cumhur ittifakı birileri dersini alana dek sürecek. Elde ettiğimiz bu zaferle hadsizlere, partisi satanlara hadlerini bildirdik. Gazamız mübarek olsun” dedi. Daha sonra söz alan AK Parti İlçe Başkanı Osman Atlı’da “ Fitneciler derslerini aldı. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın bayrağını Kavak’ta yere düşürmedik. Şimdi Başkanımızla birlikte daha gelişmiş bir Kavak için çalışacağız” diye konuştu.

Sözlerine “ Kavak tarihi günlerinden birisini yaşıyor” diyerek başlayan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’da “ Durmak yok. Çalışmalarımıza yarından itibaren hız kesmeden başlıyoruz. Halkımız üzerine düşeni yaptı. Şimdi sıra bizde.” dedi. Büyük sevgi gösterileri altında kutlamaların yapıldığı meydanda tebrikleri kabul eden Sarıcaoğlu, burada coşkulu kalabalığa yaptığı teşekkür konuşmasında herkesin başkanı olacağını söyledi. Sarıcaoğlu,şöyle devam etti:

“Bu makamda hiç kimseyi ayırt etmeden bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da herkesin ve her kesimin başkanı olacak ve hizmeti ilçemin tüm noktasına eşit bir biçimde ulaştıracağım. Buna söz veriyorum. Hizmet için yola çıktık. Oy isteyip göreve talip olduk. Halkımız da tercihini bizden, yani yatırımdan, gelişmişlikten yana kullandı. 2019 vizyon projelerimiz ile insanımızın daha refah yaşamı için çalışacağız. Çok mutluyuz” dedi.