Bulvar AVM’de Dolu Dolu Sömestir Başlıyor


Bulvar AVM’de Dolu Dolu Sömestir Başlıyor

Bu sömestirde de eğlence dünyasının kapıları Bulvar AVM’de açılacak. Çocuklar, sömestir boyunca her hafta sonu yepyeni tiyatro oyunları ile bambaşka dünyaları keşfederken, Zero Gravity deneyimi ile yerçekimine meydan okuyabilecekler.

“Tiyatro Küçükeller ile Çocuk Tiyatroları”

Sömestir boyunca her hafta sonu Tiyatro Küçük Eller’in “Sirke Giden Tren”, “Koş Koş Hazine Peşinde”, ve ”Cecünün Yer Cüceleri” adlı müzikli tiyatro oyunları Bulvar AVM Kültür Salonu’nda ücretsiz olarak sahnelenecek.

İki sirk palyaçosunun birbirlerine üstünlük kurma çabasını ve sonunda hoşgörünün kazanmasını anlatan ‘’Sirke Giden Tren’’;  sandık içerisinde ki hazinenin peşinde koşarken gerçek hazinenin arkadaşlık olduğunun farkettiren ’’Koş Koş Hazine Peşinde’’  ve son olarak dünyayı yaşanmaz hale getirenlere karşı birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu  anlatan ‘’Cecü’nün Yer Cüceleri’’  hem güldürecek hem de çocuklara faydalı mesajlar vererek onlara  hayal dünyalarının kapılarını açacak.

Oyunlar 15:00 ve 17:00 saatlerinde iki seans olarak sahnelenecek.

Zero Gravity Eğlence Aksamı

Sömestir boyunca; meydan alanına konumlandırılacak olan Zero Gravity, yerçekiminin sıfır olduğu bir ortam sunarak hem büyüklerin hem de çocukların ayaklarını yerden kesecek.

Tiyatrolar Detaylı Programı

19/20.01.2019 Cumartesi-Pazar, Sirke Giden Tren

25/26/27.01.2019 Cuma-Cumartesi-Pazar, Koş Koş Hazine Peşinde

01/02.02.2019 Cuma-Cumartesi, Cecü’nün Yer Cüceleri