Bayramlar, Kardeşliğimizi Güçlendirdiğimiz Değerli ve Müstesna Zamanlardır


Bayramlar,  Kardeşliğimizi Güçlendirdiğimiz Değerli ve Müstesna Zamanlardır

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi;

‘Milletçe hepimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran Kurban Bayramı’nı bir kez daha coşkuyla karşılamanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.

Müslüman milletimizin ilahi bir armağan olarak kabul ettiği ve sevinçle karşıladığı bayramlar,  dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliğimizi güçlendirdiğimiz çok değerli ve müstesna zamanlardır.

Mübarek bayramlarımız aynı zamanda; ihtiyaç sahiplerinin unutulmadığı, dargınlıkların son bulduğu, sevgi ve muhabbetin yayıldığı, kardeşliğimizin güçlendiği kıymetli anları beraberinde getirir. İslam dünyasında kan, gözyaşı, acı, şiddet ve nefretin bir an evvel son bulması ve bayramların artık mana ve muhtevasına uygun olarak güven ve huzur içinde idrak edilmesi, bizlere barış ve esenlik getirmesi en büyük arzumuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle; Kurban Bayramının başta bütün insanlığa, İslam âlemine ve ülkemize hayırlar getirmesini niyaz ediyor, tüm hemşehrilerimin Kurban Bayramını tebrik ediyorum.’