Bafra Belediyesi’nden Kitap Fuarı’na Ücretsiz Araç Seferi


Bafra Belediyesi’nden Kitap Fuarı’na Ücretsiz Araç Seferi

Bafra Belediyesi'nin 15-23 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen Karadeniz 6.Kitap Fuarına ücretsiz araç seferi düzenlemesi Bafralı kitapseverler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Bu hizmetten dolayı oldukça memnun olduklarını ifade eden öğrenciler ve vatandaşlar “Kitap okumayı çok seviyoruz. Kitap fuarına gitmeyi çok istiyorduk. Sağ olsun Belediye Başkanımız Hamit Kılıç, böylesi önemli bir organizasyonumuza katılma şansı sağladı. Burada hem kitapları inceleme fırsatı bulduk hem de yazarlarla tanışma imkânımız oldu. Başta Belediye Başkanımız Hamit Kılıç olmak üzere tüm hizmet edenlere teşekkür ediyoruz” dediler.

Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuara Bafra’dan katılmak isteyen vatandaşlar için seferler düzenleyen Bafra Belediyesi, söz konusu hizmeti ücretsiz sunuyor.

23 Şubat Pazar günü sona erecek Kitap Fuarına katılmak isteyen Bafralıları taşımak için görevlendirilen araçlar, hafta içi ve hafta sonu her gün Saat 9.30’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanından hareket ediyorlar.