TÜYAP Karadeniz 6. Kitap Fuarı Birçok Etkinliğe Ev Sahipliği Yapıyor


TÜYAP Karadeniz 6. Kitap Fuarı Birçok Etkinliğe Ev Sahipliği Yapıyor

15 Şubat Cumartesi günü kapılarını açan Karadeniz 6. Kitap Fuarı, 23 Şubat Pazar akşamına kadar devam edecek TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kitapseverleri bekliyor.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Üniversitesi ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile hazırlanan Karadeniz 6. Kitap Fuarı, Samsun’da devam ediyor.

Bu yıl 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşen Karadeniz Kitap Fuarı, panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Etkinlikler ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Önümüzdeki günlerde aralarında Ahmet Ümit, Canan Tan, Latife Tekin, Cemil Kavukçu, Enver Aysever, Oya Baydar, Ayşe Tolga, Füsun Çetinel, Ahmet Şimşirgil, Sara Şahinkanat, Özel Oytun Türkoğlu, Murat Tavlı, Sinem Sal, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Hale Caneroğlu, Çiğdem Sezer, Kutlukhan Perker, Mete Yarar, Hikmet Anıl Öztekin’in de bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.

Fuarı takip edin

Fuarla ilgili en güncel haberleri, konuk yazarları, ulaşım bilgilerini, etkinlikleri ve imza günlerini www.karadenizkitapfuarisamsun.com sitesinden ve facebook/tuyapkitapfuari, twitter/kitapfuari, instagram/kitapfuari hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine web sitemizin Etkinlik Takvimi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Girişin ücretsiz olduğu Karadeniz Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü olan 23 Şubat tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.