Türkiye’nin Kadın Gücü Samsun’da Buluşuyor


Türkiye’nin Kadın Gücü Samsun’da Buluşuyor

Türkiye’nin alanlarında başarılı olmuş kadınları, Samsun TSO koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen etkinlikte buluşuyor.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Kadın Girişimciler Kurulu, düzenlediği, “Türkiye’nin Kadın Gücü Samsun Buluşması” etkinliğiyle, kendi alanlarında ve sektörlerindeki birçok başarılı kadını bir araya getiriyor. 25 Şubat 2016 Perşembe günü saat 13.00’da Atakum ilçesindeki Samsun Sanat Merkezi’nde başlayacak etkinlik de üç oturum gerçekleştirilecek.

Başarı hikayelerini anlatacaklar

Moderatörlüğünü Türkiye Makine ve Teçhizat İmalatı Meclis Başkanı ve Darka Plastik Makinaları Ortağı Merih Eskin’in yapacağı,  “Türkiye’nin Gücü Kadın Gücü” Başarı Hikayeleri başlıklı ilk oturumda, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı  ve Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras,    Pepe’nin Yaratıcısı Düşyeri Çizgi Film ve Canlandırma Stüdyosu Kurucusu Ayşe Şube Bilgiç, Terapi Kimya ve Kozmetik Sanayi Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Yeşim Çoban başarı hikayelerini davetlilerle paylaşacak. İkinci oturumda ise Araştırmacı ve Eğitmen Zeynep Şarlak, “Finansal Okuryazarlık” başlıklı bir sunum gerçekleştirilecek.  Gün boyu sürecek etkinlik, Kişisel Gelişim Uzmanı Aygün Kabadayı’nın sunacağı, “Kendine Lider Ol!” konuşmasından sonra sona erecek.