Samsun İnternet Gazetecileri Kahvaltı Programında Buluştu


Samsun İnternet Gazetecileri Kahvaltı Programında Buluştu

Öksüzoğlu: ''Büyük bir aile olduk''

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti üyeleri hizmete giren cemiyet binasında kahvaltı programında buluştu. Cemiyet Başkanı Sedat Öksüzoğlu, ''Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmek'' dedi.

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti'nin tadilatı tamamlanan cemiyet binası hizmet vermeye başladı. Cemiyet binasında üyelerle bir araya gelen yönetim kurulu, yapılan çalışmalar ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Sedat Öksüzoğlu, ''Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmektir'' dedi.

CEMİYETTE İLK KAHVALTI

Üyelere yönelik düzenlenen kahvaltı programı sonrasında yapılan çalışmalarla ilgili üyelere bilgi veren Başkan Öksüzoğlu, ''Bundan 3 ay önce kurulan cemiyetimizle ilgili kuruluş aşamasında 'Bu işi başaramaz' diyenler oldu. Kurucu yönetim kurulu olarak cemiyet binamızın tadilatını tamamladık ve hizmete hazır hale getirdik. Bugün ilk kez cemiyet binamızda üyelerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz'' dedi.

BÜYÜK BİR AİLE OLDUK

Cemiyetin örgütlü yapısının her geçen gün güçlendiğini ifade eden Öksüzoğlu, ''Öncelikle bugün kalabalık bir aile olduğumuzu görmek beni ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızı son derece memnun etmiştir. Ciddi emek sarf edilerek kurulan bu eserde her bir arkadaşımızın önemli katkısı vardır. Hepsi birer nefer gibi çalışarak medyanın Samsun'da saygınlığının artması için çaba içinde oldular. Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmek'' dedi.

PROJELER GELİYOR

Bundan sonra gazetecilik mesleği adına çalışmalar yapacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Öksüzoğlu, ''Ciddi projeler hazırlıyoruz. Yakında bunları kamuoyuyla paylaşacağız. Öncelikle genel kurulumuzu bir an önce yaparak sizlerden yetki almak istiyoruz. Kimse bizlerden tabela cemiyeti olmamızı beklemesin. Üreten, şehrinde söz sahibi olan ve kendisine yakışır bir sivil toplum örgütü olarak katkı veren bir anlayışla yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunu başaracak güce sahibiz'' diyerek sözlerini tamamladı.