Hafta Sonu Lovelet Outlet ’te Muhteşem Eğlence Vardı


Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 15-30 Ekim tarihlerinde Türkiye’de ilk defa gerçekleşen Muhteşem Osmanlı Animatif sergi ve çocukların çeşitli aktiviteler yapacağı Taş Mektep atölyesi oluşturarak velilere ve çocuklara saray keyfi yaşattı.

15 Ekimde ziyaretçilere açılan sergi 30 Ekime Kadar meraklılarını bekliyor olacak. Yeniçeri ocağı yeniçerileri, demirciocağı, hanedan tahtı, at üstünde şehzade gibi Birebir boyutlarında hazırlanan 3 boyutlu dönem temaları kullanıldığı Serginin yanı sıra büyüklerinde minikler kadar ilgisini çeken Taş Mektep atölyesine ilgi oldukça yoğundu. Her çocuğa üzerinde kendi adının yazılı olduğu topaç hediye edilerek, Erkek çocukları şehzade kıyafeti kız çocukları sultan oldu. Okçuluk, kilim dokuma, takı tasarımı, at biniciliği ve topaç çevirme gibi etkinliklerin yer aldığı atölyede Sadece çocuklar değil Anne - Babalar ’da Saltanat Makamında Sultan ve padişah kostümü giyerek anı ölümsüzleştirdiler.

Harika Kanatlardan Harika Performans

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 15-16 Ekim tarihlerinde TRT Çocuk ekranlarının sevilen çizgi filmi “Harika Kanatları” Müzikal sahne gösterisi ile birlikte minik hayranlarıyla buluşturdu.

Çizgi filmin konusuna uygun olarak geliştirilen Harika kanatlar müzikalinde çizgi filmin eğlenceli karakterleri jett, dizzy, jimbo yer aldı. Yüzlerce kişinin akın ettiği müzikal gösteride çocuklar doyasıya eğlendi. 15 – 16 Ekim tarihlerinde gerçekleşen müzikal 14:00- 16:00 18:00 üç seans olarak izleyici ile buluştu. 


Diğer Resimler

Hafta Sonu Lovelet Outlet ’te Muhteşem Eğlence Vardı
Hafta Sonu Lovelet Outlet ’te Muhteşem Eğlence Vardı
Hafta Sonu Lovelet Outlet ’te Muhteşem Eğlence Vardı