Canik Belediyesi’nden Yaz Etkinliği Coşkusu


Canik Belediyesi’nden Yaz Etkinliği Coşkusu

Zafer Bayramı coşkusunu paylaşmak isteyen Canikliler yaz etkinliklerinde buluşuyor.

Canik Belediyesi, 30 Ağustos Pazartesi günüilçededüzenlenecek yaz etkinlikleri için hazırlıklarını tamamladı.

‘Bi dünya eğlence’ sloganıyla düzenlenecek ‘Canik Yaz Etkinlikleri’ programında eğlenceli oyunlar, çekilişler, ödüllü yarışmalar, sportif aktiviteler,uçurtma uçurma, tiyatro oyunları ve animasyon gösterileriyer alacağı belirtildi.

Doğu Park Amfi Tiyatro yakınında saat 11.00’da başlayıp gün sonuna kadar devam edecek yaz etkinliklerinde katılımcılara pek çok sürpriz hediyenin takdim edileceği duyuruldu.

Organizasyonu düzenleyen Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tüm katılımcılara dondurma ikramının yapılacağı etkinlik programındaalanda uçurulmak üzereay yıldızlı uçurtma hediye edileceğiilan edildi.

Zafer Bayramı coşkusunu‘Canik Yaz Etkinlikleri’ programıyla doyasıya yaşamak isteyen vatandaşları programa davet eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı,“Geçtiğimiz yıl itibariyle programladığımız topluetkinlikleripandeminedeniyle ertelemek zorunda kalmıştık. 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiylehalkımıza böyle bir etkinlik programı hazırladık.Bu programla birlikte yaza da veda etmiş oluyoruz. İnşallah gelecek yılbahar ve yazşenlikleriyle bu tür etkinlikleri sağlıklı koşullarda yapma imkânına yeniden kavuşuruz.Tüm gençlerimizi aileleriyle birlikte bu coşkuya ortak olmaya davet ediyorum. Bu vesileyle milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.” şeklinde konuştu.

Günün sonunda30 Ağustos Zafer Bayramı anısına icra edilecekKahramanlık Türkülerikonserinin ardından bayrak ve ışıklar eşliğinde düzenlenecek yürüyüşle etkinlik programının son bulacağı ifade edildi.