Başkan Göksel'den 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'ne Ziyaret


Başkan Göksel'den  19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'ne Ziyaret

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve yönetim kurulu üyeleri 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Atv, A haber, A spor Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan'ı ziyaret etti.

Samsun'un yerel gündeminin konuşulduğu ziyarette iki başkan birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Samsun'un Karadeniz Bölgesinin lokomotifi konumunda olduğunu dile getiren Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel; "Bu şehir için elimizi taşın altına koymaktan asla çekinmedik, mücadelemiz bu şehir için artarak devam ediyor" dedi.

"BU CAMİANIN HER UNSURUNU ÖNEMSİYORUZ"
Göksel; "Türkiye'de emsal teşkil eden bir yapılanmaya sahip olan Samsun Basın camiasının her kurumuna her bireyine gönülden teşekkür ediyorum. Yapı olarak birlik ve beraberliği en üst seviyede yaşayan bir memleketin bireyleriyiz. Bu yapı, yaptığımız veya yapmayı hedeflediğimiz faaliyetler için bizleri adeta teşvik ediyor. Bu birlik ve beraberliğin en önemli faktörü kesinlikle Samsun'un yerel medyasıdır. Bu camianın her unsurunu önemsiyor ve onlarla elimizden geldiğince birarada olmaya özen gösteriyoruz" dedi.

"DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK"
Samsun Basın Camiasının, Samsun için önemli kazanımların halka aktarılmasında büyük pay sahibi olduğuna da vurgu yapan Göksel; "Bizler de bu camiaya desteğimizi sonuna kadar vermeye devam edeceğiz. Bu camianın her bireyine kapılarımız sonuna kadar açık. Bu şehir için yapılması hedeflenen fayda sağlayıcı tüm çalışmaların sonuna kadar destekçisi ve takipçisi olacağız" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan ise "Samsun'un her kademesine desteğimizi sonuna kadar verdik vermeye devam edeceğiz" dedi.

"BÖLGENİN EN ÖNEMLİ MEDYA GÜCÜYÜZ"
Erdoğan; "Birlik, beraberlik ve organize çalışma hususunda camiamız her zaman için üstlendiği görevi başarıyla yerine getirmiştir. Bu camianın her unsuru Samsun için elini taşın altına koymaya hazırdır. Türkiye'nin örnek gösterilecek en önemli medya yapılanmalarından biri Samsun Yerel Medyasıdır. Bu yapılanma televizyonu, gazete, internet televizyonları ve internet siteleriyle  her geçen gün büyüyerek sadece Samsun için değil Karadeniz Bölgesi içinde yükselen bir güç olmaya devam etmektedir. Samsun için gerçekleşecek tüm süreçlerin takipçisi olmaya devam edeceğiz" dedi.