Bafra TSO Başkanı Göksel Başar Müjdeyi Verdi


Bafra TSO Başkanı Göksel Başar Müjdeyi Verdi

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel BAŞAR Bafra Karma ve Medikal İhtisas (II. Etap) OSB’in 24.05.2018 tarih ve 30430 sayılı resmi gazetede yayınlanan Altyapı ihalesi yapılacağına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Samsun Bafra Karma ve Medikal İhtisas (II. Etap) Organize Sanayi Bölgesinin 13.06.2018 tarihinde altyapı ihalesinin yapılacağı ilişkin ihale ilanı 24.05.2018 tarih ve 30430 sayılı resmi gazetede yayınlanarak açıklanmıştır.

İhale neticesinde Bölgenin yol, atıksu, yağmursuyu, içmesuyu, telekom inşaatı ve kamera sistemi inşaatlarından müteşekkil altyapısı tamamlanarak yatırıma açılmış olacaktır.

Başar “yapılacak olan bu altyapı çalışması ile yatırıma gelecek olan Medikal Sanayinin ilçemize, Bölgemize, istihdama ciddi katma değer ve katkılar sağlayacağı inancını taşıyarak hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu sürecin ilerlemesinde emeği geçen ve beraber çalıştığımız Sağlık Bakanımız Sayın Ahmet Demircan, Samsun Valimiz, Samsun Milletvekili Sayın Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zihni Şahin ve Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’a, Ak Parti İlçe teşkilatı ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.