Apaydın, 2017 Huzur, Bereket ve BarışGetirsin


Apaydın, 2017 Huzur, Bereket ve BarışGetirsin

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 2017’ yılının ülkemize, dünyaya, huzur, bereket ve barış içerisinde geçmesini ve şoför esnafına bol kazanç getirmesini diledi.

Ülkemizin ve dünyanın zor günlerden geçtiğini hatta ileri gelen dünya liderlerinin atacakları adımları çok iyi hesaplamaları gerektiğini kaydeden TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, yeni yıl sebebiyle mesaj yayımladı.

2017 Yılının tüm insanlığa huzur, barış getirmesini dileyen Apaydın mesajında şunları dile getirdi, “İçerisinde bulunduğumuz coğrafya ve dünya zor bir dönemden geçiyor. Özellikle bölgemizde yaşanan terör olayları ve savaş şartları insanlığa adeta bir sınava tabi tutmuş bulunmaktadır.  Şoför esnafı olarak istiyoruz ki dünyanın her yerinde barış, huzur ve bolluk bereket olsun. Her here gönül rahatlığı ile gidip gelelim. Vatanı, milleti için, insanlarımızın huzur ve mutluluğu için canlarını hiçe sayarak kurtuluş savaşında olduğu gibi bugünde aynı mücadeleyi vererek şehit düşen aziz vatan evlatlarımızın geride bıraktığı nesle ve çocuklarına daha iyi ve kardeşçe yaşanabilir bir dünya kalsın. 2016 yılı gibi bir yıl daha insanlık olarak yeni insanlık dramları yaşamak istemiyoruz.”