AnadoluJet’den Ramazanda Uçuran Kampanya


AnadoluJet’den Ramazanda Uçuran Kampanya

AnadoluJet, Ramazan ayı için çok avantajlı bir kampanya hazırladı. anadolujet.com internet sitesi üzerinden biletini 11 - 17 Mayıs 2016 tarihleri arasında alan AnadoluJet yolcuları, 30 Mayıs - 26 Haziran 2016 tarihleri arasında yüzde 30 indirimli uçma fırsatı yakalıyor.

Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, hesaplı ve konforlu seyahat imkânları sunmaya devam ediyor. Yıl boyunca özel günler için çeşitli fırsatlar sunan AnadoluJet, yolcuları bu Ramazan ayını sevdikleriyle birlikte geçirsin diye yine çok avantajlı bir kampanya hazırladı.

AnadoluJet’ten 11 Mayıs - 17 Mayıs 2016 tarihleri arasında bilet alanlar; 30 Mayıs - 26 Haziran 2016 tarihleri arasında, yüzde 30 indirimli fiyatlarla uçma fırsatını yakalıyor.

Kampanya; AnadoluJet’in ortak uçuşları hariç tüm uçuşlarını kapsıyor. Avantajlı biletler, anadolujet.com internet sitesi üzerinden kampanya süresince satışa sunuluyor.

AnadoluJet ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için anadolujet.com adresini ziyaret edilebilir veya 444 25 38 no’lu çağrı merkezi aranabilir.