Türkiye Kupası 3. Tur Maç Programı Açıklandı


Türkiye Kupası 3. Tur Maç Programı Açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Tur maç programı açıklandı. 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak maçların programı şöyle;

19 Eylül Salı

13.00 Anadolu Bağcılar - Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey)

13.00 Tokatspor - Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.45 Şanlıurfaspor - Pazarspor (Mardin 21 Kasım)

14.30 Diyarbekirspor - İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Payasspor - Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe)

15.30 Muğlaspor - Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk)

15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor - Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.30 Menemen Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül)

15.30 Bandırmaspor - Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe)

16.00 Van Büyükşehir Belediyespor - Kayserispor (Van Atatürk Şehir)

17.00 Balıkesirspor Baltok - Kars 36 (Balıkesir Atatürk)

19.00 Mersin İdmanyurdu - Orhangazi Belediyespor (Mersin)

19.00 Boluspor - Sinopspor (Bolu Atatürk)

19.00 Kemerspor 2003 - Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

20 Eylül Çarşamba

13.00 İnegölspor - Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe)

14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor - Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Batman Petrolspor - Göztepe (16 Mayıs Şehir)

15.00 Sancaktepe Belediyespor - Elazığspor (Maltepe Hasan Polat)

15.00 Denizlispor - Düzcespor (Denizli Atatürk)

15.00 Erzin Belediyespor - Fatih Karagümrük (Erzin Şehir)

15.00 Hatayspor - Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk)

15.00 Kozan Belediyespor - Adanaspor (İsmet Atlı)

15.00 Hacettepe - Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü)

15.00 Keçieröngücü - Silivrispor (Aktepe)

15.00 Kastamonuspor 1966 - Ofspor (Kastamonu Gazi)

15.30 Yeşil Bursa - Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Tuzlaspor - Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)

15.30 Bergama Belediyespor - Sarıyer (Bergama 14 Eylül)

15.30 Kocaeli Birlikspor - Edirnespor (Alparslan Türkeş)

16.00 Akın Çorap Giresunspor - Cizrespor (Giresun Atatürk)

17.00 Altay - Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor - Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Altınordu - Sultanbeyli Belediyespor (Bornova)

19.00 Bucaspor - Pendikspor (Yeni Buca)

19.00 Gaziantepspor - Tire 1922 (Gaziantep)

19.00 Manisaspor - Arsinspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Samsunspor - Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı)

20.30 Bursaspor - Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye)

20.30 Fethiyespor - Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe)

21 Eylül Perşembe

13.00 Anagold 24 Erzincanspor - Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

15.00 Kızılcabölükspor - Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.00 Eyüpspor - Sakaryaspor (Stat açıklanmadı)

16.00 Demir Grup Sivasspor - BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül)

17.30 Afjet Afyonspor - MKE Ankaragücü (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

19.30 Çaykur Rizespor - Nevşehirspor Gençlik (Çaykur Didi)


Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: