‘Turizm ve Eğlence Sokağı’ Projesinde Çalışmalar Sürüyor


‘Turizm ve Eğlence Sokağı’ Projesinde Çalışmalar Sürüyor

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Lokantacılar Odası yönetim kurulu üyeleri ve odaya bağlı esnaflarla ile bir araya gelerek istişare toplantısı düzenlendi.

Ordu Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Kaya, yönetim kurulu üyeleri ve odaya bağlı esnaflar, Atınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi. Altınordu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Altınordu Belediyesi tarafından planlanan ‘Turizm ve Eğlence Sokağı’ projesinin detayları konuşulurken esnaflar ise istek ve temennilerini dile getirdi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRİRKEN GÖRÜŞ VE ÖNERİLERE ÖNEM VERİYORUZ”

Düzenlenen toplantıda konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, esnaflarla yapılan istişare toplantılarının önemine vurgu yaptı. Altınordu Belediyesi tarafından hazırlanan ‘Turizm ve Eğlence Sokağı’ projesinin gerçekleştirilmesinde herkesin fikir ve önerilerine önem verdiklerini aktaran Başkan Tekintaş, “Projelerimizi hayata geçirirken herkesin görüş ve önerilerini önem veriyoruz. Planladığımız ‘Turizm ve Eğlence Sokağı’ projesinde çalışmalarımız devam ediyor. Bu projede işletmede çalışacak personellerin eğitime tabi tutulmasını istiyoruz. Projede arsa işlemleri ile ilgili kısmı tamamlıyoruz. Alanın kısıtlı olmaması için çalışmalarımız sürüyor. İçerisinde lokantaların, sinemanın, seminerlerin yapılabileceği amfi salonunun, alkollü mekânların, market ve manavın olacağı geniş bir yapı düşünüyoruz. Projede belirlediğimiz alanı bire bir yaşanabilecek her türlü argümanlarla donatmayı hedefliyoruz” dedi.

KAYA’DAN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A TEŞEKKÜR

Başkan Tekintaş’ın ardından söz alan Ordu Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Kaya ise konuşmasında esnafın fikirlerine önem verdiği için Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkürlerini iletti. Esnafların çeşitli konularda yaşadığı sıkıntıları dile getiren Kaya, yapılması planlanan ‘Turizm ve Eğlence Sokağı’ projesi hakkında da düşüncelerini paylaştı. Kaya, ayrıca esnafın yaşadığı her türlü sorunun çözüme kavuşmasında Başkan Tekintaş’ın kendilerine yardımcı olmasının kendilerini de çok mutlu ettiğini söyledi.

Düzenlenen toplantı karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.