Samsun Tarım Fuarı 6. Kez Kapılarını Açıyor


Samsun Tarım Fuarı 6. Kez Kapılarını Açıyor

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından organize edilen Samsun Tarım Fuarı 15-19 Eylül 2021 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Fuarın açılış töreni 15 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 12:00’de gerçekleştirilecek.

Samsun Tarım Fuarı; Tarım ve Orman Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Samsun Ziraat Mühendisleri Odası, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, KOSGEB ve Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) destek ve iş birlikleri ile 15-19 Eylül 2021 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 

Karadeniz Bölgesi’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasına olumlu katkılar sağlayan ticari fuarlara ev sahipliği yapan Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde, bu sene altıncı kez düzenlenecek olan fuar, tarım ve hayvancılık sektörünün modernizasyonu için ihtiyaç duyulan tarımsal mekanizasyon, hayvansal üretim, su ve sulama teknolojilerindeki yeniliklerin, makine ve malzemelerin topluca tanıtıldığı bir platform olacak.