Şampiyon Takım Başkan Tekintaş’ı Ziyaret Etti


Şampiyon Takım Başkan Tekintaş’ı Ziyaret Etti

Ordu U-12 Lig’inde şampiyon olan Altınordu Belediyespor U-12 futbol takımı oyuncuları Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı ziyaret etti.

Altınordu Belediyesi spora ve sporcuya verdiği desteklere aralıksız devam ediyor. Altınordu Belediyespor Futbol Takımı ise gösterdiği performansla A takımdan tüm yaş gruplarına her kategoride elde ettiği başarılarla göz dolduruyor. Bu kapsamda son olarak Ordu U-12 Lig’inde mücadele eden Altınordu Belediyespor başarılı geçen sezonun ardından finalde karşılaştığı rakibi Galataspor’u 3-0 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, ŞAMPİYONU TEBRİK ETTİ

Gösterdiği başarılı performans ile Ordu U-12 Lig’inde şampiyon olan Altınordu Belediyespor’un minik futbolcuları şampiyonluk kupası ile birlikte Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti. Altınordu Belediyespor antrenörü Mutlu Demir öncülüğünde gerçekleşen ziyarette Başkan Tekintaş, tüm futbolcuları tek tek tebrik ederek başarı dileklerinde bulundu.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ÇOCUKLARIMIZI GELECEĞE HAZIRLIYORUZ”

Altınordu Belediyespor U-12 futbol takımının şampiyonluğundan duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, gençleri geleceğe hazırlamak için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerini ifade eden Başkan Tekintaş, “Altınordu Belediyespor U-12 takımımız sezonu şampiyon olarak bitirdi. Şampiyonlukta emeği olan herkesi tebrik ediyorum. Çocuklarımız hem iyi bir birey hem de iyi bir futbolcu olarak yetişecekler. Yaşanan bu şampiyonluk Altınordu Belediyespor tarihimize altın harflerle yazılmış bir başarı olarak geçecek. İnşallah bundan sonraki süreçte hem yurt içi hem de yurt dışı turnuvalarda boy gösterecek olan sporcularımız kendilerini geleceğe hazırlamaya devam edecekler. Bizde bu gurur veren yolda takımlarımıza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Çocuklarını bize emanet eden ailelere ve bu güveni şampiyon olarak tamamlayan çocuklarımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

ANTRENÖR DEMİR: “DESTEĞİ EMEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ”

Takımın yaşadığı şampiyonluğu değerlendiren Altınordu Belediyespor antrenörü Mutlu Demir, geride kalan sezonda çok önemli başarılara imza attıklarını belirtti. Desteklerinden dolayı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkürlerini ileten Demir, “Bu yıl hem 12 hem de 13 liginde şampiyonluk yaşadık. Bunların yanı sıra çok önemli gördüğümüz Fransa’da yaşanan şampiyonluk. Tüm bunları yaparken Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’ın bize vermiş olduğu destekler çok önemli. Biz onların bize verdiği desteği emeğe çevirerek çocuklarımızı hem ahlaken hem de sportif anlamda gelişmelerini takip ediyoruz” diye konuştu.

MİNİK FUTBOLCULARDAN BAŞARI SÖZÜ

Şampiyonluğa uzanan minik futbolcularda kendilerine verdiği desteklerden dolayı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür ettiler. Her turnuvada başarılı olma sözü veren sporcular, her geçen gün daha iyi olmak için çok çalışacaklarının sözünü verdiler.

Altınordu Belediyespor son olarak U-12 takımının yaşadığı şampiyonlukla birlikte 2017-2018 sezonunda A takım ile Amatör Lig Şampiyonluğu, U-12 ve U-13 liglerinde şampiyonluğa ve yine aynı zamanda U-13 takımı ile Fransa’da düzenlenen turnuvada şampiyonluğa ulaşmış oldu.