Lovelet AVM ’de Unutulmaz 19 Mayıs Coşkusu


Lovelet AVM ’de Unutulmaz 19 Mayıs Coşkusu

Lovelet AVM, Samsun halkı için ayrı bir yere sahip olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını bu özel güne yakışır biçimde kutladı.

Ünlü Pop Sanatçısı Gökhan Türkmen, Best FM’in sevilen sunucusu Yasemin Şefik ve AVM ’deki tüm çalışanlar Türk Bayraklı t-shirt giyerek bir dakikalık saygı duruşu ardından da istiklal marşını okudu. İlk defa Lovelet Alışveriş Merkezinde Söyleşi ve Akustik konser veren gelen Gökhan Türkmen sahnede söylediği şarkılarla sevenlerini coşturdu. Ayrıca Gökhan Türkmen 19 Mayıs günü için Türkiye’ nin birçok noktasından konser teklifi almasına rağmen “19 Mayıs Samsun’la bütünleşmiş Kurtuluş Mücadelesinin başladığı şehir olması sebebiyle Samsunlularla birlikte olmak istedim” şeklinde ifadede bulundu. Türk Bayrağı Konsepti ağırlıkta olan etkinlikte AVM Türk Bayraklarıyla süslenirken yine farklı bir etkinliğe imza atan Lovelet Outlet 19 Mayıs günü AVM ’ye kırmızı ya da beyaz giyinerek gelen her ziyaretçiye Türk bayraklı t-shirt armağan etti.

Lovelet AVM içinden Türkiye’nin her yanında yayınlanan Best FM Canlı yayını Yasemin Şefik sunumuyla renkli bir program gerçekleştirildi. Gün Boyu devam eden etkinliklerde birçok tanıtım standı yer alırken, Doğa Koleji, Atatürk anıtından başlayarak Lovelet’ e kadar doğa için pedal çevirirken  Armoni Müzik ve Final okulu öğrencilerinin gençlik konseri,  Luna Dans topluluğu dans gösterimi, Zumba Fitness gösterimi ve 19 Mayıs Gençlik Bayramının olmazsa olmazı Büyükşehir Bando ekibi yer aldı.