Karadeniz’de Manga Rüzgârı Esecek


Karadeniz’de Manga Rüzgârı Esecek

Karadeniz bölgesinin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan Samsun Piazza, 13 Ağustos Pazar günü ünlü rock grubu Manga’yı hayranları ile bir araya getirecek.

Açıldığı günden bu yana Karadenizlilerin cazibe merkezi olan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, zengin marka karması, birbirinden renkli etkinlik ve kampanyaları ile küçükten büyüğe herkesin gönlünü kazanmaya devam ediyor. Birbirinden ünlü isimleri Karadenizliler ile buluşturan Piazza, 13 Ağustos Pazar günü saat 15.30’da gerçekleştirilecek mini konser ve imza günü etkinliğinde ünlü rock grubu Manga’yı ağırlayacak.

Piazza’daki mini konser ve imza gününde Manga, sevilen şarkılarını Karadenizli hayranları için seslendirecek. Ücretsiz olarak gerçekleşecek konserde Manga, müzikseverlere coşku dolu anlar yaşatacak.

Rock Müzik Rüzgârı Kolpa ve Yüksek Sadakat ile devam edecek

Bugüne kadar 50’nin üzerinde yıldız ismi hayranlarıyla bir araya getiren Piazza, sevilen şarkıları ve müziği ile herkesin kalbinde taht kuran Manga’nın yanı sıra son yılların ünlü rock gruplarından olan Kolpa ve Yüksek Sadakat’i de Karadenizliler ile buluşturacak.

Piazza’da 13 Ağustos Pazar günü saat 15.30’da Manga konseri, 19 Ağustos Cumartesi günü saat 15.30’da Kolpa konseri ve 27 Ağustos Pazar günü saat 15.30’da Yüksek Sadakat konseri gerçekleştirilecek. Karadenizliler, Ağustos ayında müzik dolu günler yaşayacak.