Kalibya World Hotel Turizmde Yeni Bir Çığır Açıyor


Karadeniz sahilleri, sıra dışı bir otele ev sahipliği yapıyor. Eşsiz doğası ve denizi, muhteşem kumsalları ve sahili ile son yıllarda  ön plana çıkan  Ordu ''Kalibya World Resort Spa Hotel '' ile turizmde yeni bir çığır açıyor.    

Kalibya World  Resort Spa Hotel denize sıfır konumu ve  beş yıldızlı Resort  Hotel konsepti ile Karedeniz sahillerinin bir ilki olma ayrıcalığını konuklarına yaşatıyor. 

Muhteşem deniz ve doğa manzarası, misafirlerinin konforunu en ince ayrıntısına kadar düşünerek tasarlanmış birbirinden farklı odaları, kapalı ve yarı olimpik  açık yüzme havuzları, profesyonel tenis kortu, adrenalin ve çılgın eğlenceler için  su sporları, forma girmek ve fit bir görüntüye sahip olmak için fitness salonu, iki ayrı hamam ve spa center'ı, after partileri için  discosu , çocukların güvenle bırakılabileceği mini clup'ı ,düğün, nişan, toplantı, organizasyon ve seminerler için  toplantı salonları, güzellik merkezi, eşsiz lezzetlerin tadılabileceği muhteşem deniz manzaralı restoranıyla Kalibya World Resort Spa Hotel misafirlerinin hizmetinde.   

Muhteşem Yılbaşı Gala Programı

Kalibya World ailesi muhteşem bir yılbaşı programı da hazırladı. Yılbaşı akşamına özel hazırlanan menü ve gala programı ile misafirlerin unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamaları planlanıyor.

Türk pop müziğin buğulu sesi olarak bilinen sanatçı Reyhan Karaca’nın sahne alacağı gala programı, yılbaşı balosu, çekiliş ve sürpriz aktivitelerle devam edecek.


Diğer Resimler

Kalibya World Hotel Turizmde Yeni Bir Çığır Açıyor
Kalibya World Hotel Turizmde Yeni Bir Çığır Açıyor
Kalibya World Hotel Turizmde Yeni Bir Çığır Açıyor