Hilmi Güler Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti


Hilmi Güler Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti

“BELEDİYECİLİK BİZİM UZMANLIK ALANIMIZ”

Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, Ordu Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde adaylığının açıklanmasının ardından ilk kez Ordu’ya gelen Mehmet Hilmi Güler programı kapsamında Ordu Büyükşehir Belediyesini de ziyaret etti.

Belediye önünde Başkan Engin Tekintaş ve kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Güler’e Milletvekilleri Şenel Yediyıldız, Metin Gündoğdu, Ergun Taşçı ve AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin de eşlik etti.

HİLMİ GÜLER, “TECRÜBEMİZ VAR, PROJELERİMİZ VAR”

Ziyarette belediyecilik anlayışında yeni konseptlerin uygulanacağını ifade eden AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler, “Ordu’da bu zamana kadar çok güzel çalışmalar yapıldı. Bu çalışmalar devam edecek. Biz belediyecilik anlayışında yeni konseptler geliştiriyoruz ve bunları uygulayacağız. Bunun başında da gönül belediyeciliği geliyor. Merkeze sevgiyi koyarak bunu hayata geçireceğiz.  Burada en önemli unsur ben, biz anlayışıyla değil siz anlayışıyla halkımızı ve milletimizi öncelikli kılan bir yönetim anlayışı içerisinde olabilmek. Belediyecilik bizim için yabancı değil, tersine uzman olduğumuz bir konudur. Zaten bunu yıllardır başarıyla yapıyoruz. Modern belediyecilik, modern şehircilik anlayışında milletimize hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Tecrübemiz var, projelerimiz var. Proje bizim için en kolay şey. Geçmişte hizmeti olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Gelecekteki teşekkürü de hak etmemiz için çok çalışmamız gerekecek. Biz bir aileyiz ve bu çalışmaları birlikte hayata geçireceğiz. Sevgiyi büyüterek yolumuza devam edecek,  gönüllere girmek için çalışacağız” dedi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ “2014’TE ELDE ETTİĞİMİZ BAŞARIYI ÜST SEVİYEYE TAŞIMAK İÇİN GEREKLİ ÇABAYI GÖSTERECEĞİZ”

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler’i Büyükşehir Belediyesinde ağırlamaktan onur duyduklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş ise “Cumhurbaşkanımız tarafından görevlendirilen Ordu Büyükşehir Belediye başkan adayı olan Sayın Bakanıma başarılar diliyorum. İlerleyen süreçte Büyükşehir Belediyesi olarak bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla ilgili bilgileri Sayın Bakanımıza vererek, şehrimizin durumunu aktarmaya devam edeceğiz.  Birlikte 20’de 20 sloganıyla yola çıkarak 2014’te elde ettiğimiz başarıyı üst seviyeye taşımak için gerekli çabayı göstereceğiz. Sayın Bakanımıza hoş geldiniz diyor ve Ordu Büyükşehir Belediyemizde ağırlamaktan onur duyuyoruz “ diye konuştu.