“Dört Mevsim Samsun” Fotoğraf Yarışmasında Final Heyecanı


 “Dört Mevsim Samsun” Fotoğraf Yarışmasında Final Heyecanı

SAMTİAD ve Lovelet Outlet’in iş birliğinde gerçekleşen ve Lovelet outlet’in ana sponsorluğun ile Dört Mevsim Samsun fotoğraf yarışması finali 22 Aralık Cumartesi Saat 19:30’da Serra Otel ruff’ta gerçekleşecek.

Samsun Turizmci ve İşadamları Derneği (SAMTİAD) Tarafından Samsun’un tabii güzelliklerinin ön plana çıkartılması suretiyle farkındalık yaratılması adına düzenlenen yarışmada Birinci 2.500 TL İkinci 1.500 TL Üçüncü ise 1.000 TL değerinde hediye çeki kazanırken Mansiyon American Life1 Yıl Ücretsiz Dil Eğitimi kazanacak.

Katılımın ücretsiz olduğu, Yarışmaya her fotoğrafçı en fazla 5 (beş) fotoğrafla katılabilir. Her yarışmacı ancak bir ödül alabilir. Bununla birlikte dereceye giren yarışmacıların eserlerinden bazıları mansiyon ya da sergilemeye değer eserler arasına da seçilebilir. Diğer bir ifadeyle bir yarışmacı hem dereceye girebilir hem de diğer bir eseri mansiyon ya da sergilenmeye değer eserler arasında yer alabilir.

Yarışma sonuçları SAMTİAD yayın organı olan KARADENİZ GUİDE dergisinden ve www.dortmevsimsamsun.com adresinden ilan edilecektir. Ödül alanlar (birinci, ikinci, üçüncü, mansiyon) ile sergilemeye hak kazanan fotoğrafların sahiplerine ayrıca yazılı bildirimde bulunulmayacak.