Büyük Anadolu’dan Samsun İl Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret


Büyük Anadolu’dan Samsun İl Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal ilişkiler ve İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen ve Kurumsal Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cihan Başoğlu ile Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz makamında ziyaret edildi. 

Yapılan ziyarette Büyük Anadolu Hastaneleri ve Samsun İl Emniyet Müdürlüğü arasında kurumsal sağlık sözleşmesi hakkında bilgi verilmesinin ardından sağlık sözleşmesi imzalandı. Yapılan sözleşme ile İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı olan tüm personel ve birinci derece aile yakınları bu sözleşmeden faydalanabilecekler.  

Kurumsal sağlık sözleşmesini imzalayan Samsun İl Eminiyet Müdürü Vedat Yavuz, “Sağlık alanında verdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Büyük Anadolu Hastaneleri ile imzalamış olduğumuz sağlık sözleşmesi sayesinde, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı tüm personelimizin ve birinci derece aile yakınlarının faydalanabileceği bir sağlık sözleşmesi imzaladık. Bu imkanı sağlayan Büyük Anadolu Hastaneleri’ne, göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim” diyerek sözlerine son verdi.