Başkan Kerim Aksu’dan Yeni Yıl Mesajı


Başkan Kerim Aksu’dan Yeni Yıl Mesajı

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanı Kerim Aksu; yeni yılın ilimizde, ülkemizde, dünyamızda barış, sevgi ve hoşgörü yılı olmasını öncelikle dilediğini ifade etti.

Başkan Aksu, mesajında şu görüşlerini paylaştı; “Barışın, sevginin, hoşgörünün, demokrasinin, hukukun olmadığı bir dünya da gelişmeden, bilimden, insan haklarından söz etmek mümkün müdür? Tüm dünya da savaşların bitmesini, barışın sağlanmasını, çocukların sevgiye, insanların hoşgörüye uyanmasını istiyorum.  İlimiz için birçok sorunu çözüme kavuşturduğumuz bir yılı geride bırakırken yeni hizmetler ve yeni çalışmalarla, yoğun bir şekilde geçecek 2018 yılına heyecanla hazırlanıyoruz. 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da Giresun’umuzun ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlayarak, vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini yükseltecek ve yeni projelerle Giresun’u Türkiye’de örnek gösterilecek kent olma kararlılığımızı sürdüreceğiz. Kentimizin marka değerini daha yukarılara taşımak için aynı heyecanla çalışmaya, tarihi kent kimliğini kaybetmeden, şehir kültürü ile modern kent anlayışını birleştirmeye devam edeceğiz.

Çocuk dostu, kadın dostu, insan dostu, hayvan dostu, yeşil dostu, sanat dostu, spor dostu yönetim anlayışımızla Giresun’da yaşayan, gurbette bulunan hemşerilerimin ve tüm insanların yeni yılını kutlarım.”