Altınordu Belediyesi Kültür Sanat Etkinliklerine Devam Ediyor


Altınordu Belediyesi Kültür Sanat Etkinliklerine Devam Ediyor

Altınordu Belediyesi biri çocuk olmak üzere iki oyunu izleyici ile buluşturacak. Etkinlik kapsamında düzenlenecek olan oyunlarda ünlü isimler sahne alacak.

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde yürüttüğü çalışmalara aralıksız devam ediyor. Belediyecilik alanında önemli projelere imza atan Altınordu Belediyesi tüm bunların yanı sıra kültür-sanat etkinliklerine de büyük önem veriyor. Geçmiş yıllarda birçok kültür-sanat etkinliğine imza atan ve ünlü isimleri Altınordulularla buluşturan Altınordu Belediyesi, bu kapsamda bir yeni etkinliği daha hayata geçiriyor.

OYUNLAR ÜCRETSİZ SAHNELENECEK

Kültür-sanat etkinlikleri çerçevesinde hazırlıklarını tamamlayan Altınordu Belediyesi 6 Kasım Salı günü Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde (OKSM) biri çocuklar için olmak üzere iki oyunu izleyici ile buluşturacak. Etkinliklerin ilki olan “Ormanın Sesi” adlı çocuk oyunu saat 11.00 ve 13.00’da iki seans halinde seyirci ile buluşacak.

Aynı günün akşamında ise Deniz Oral, Tuba Erdem, Hacı Ali Konuk ve Burçak Kabadayı gibi ünlü isimlerin sahne alacağı iki perdelik “Vay Sen Misin Ben Olan” adlı tiyatro oyunu saat 19.30’da Ordulu Sanatseverlerle bulaşacak.

6 Kasım Salı günü OKSM’de yapılacak olan tiyatro etkinlikleri ücretsiz olacak.