4 Mevsim Ordu Fotoğraf Sergisi Açılıyor


4 Mevsim Ordu Fotoğraf Sergisi Açılıyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “4 Mevsim Ordu” adlı fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye layık görülen fotoğraflar için 16 Şubat 2016 Salı günü saat 18:00’de Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi’nde ödül töreni ve devamında sergi açılışı gerçekleştirilecek.

YARIŞMAYA BİN 530 FOTOĞRAF KATILDI

Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi’ndeki ikinci sanat etkinliği olacak “4 Mevsim Ordu” adlı fotoğraf sergisinde yer alacak fotoğraflar, yine aynı adla düzenlenen bir yarışmayla belirlendi. 02 Ocak 2015 tarihinde başlayan ve 31 Aralık 2015 tarihinde sona eren yarışmaya 458 kişiye ait bin 530 adet fotoğraf katıldı. Jüri tarafından yapılan değerlendirmede Emre Bostanoğlu, Gökhan Kırca ve Cevdet Gündüz’e ait fotoğraflar ilk üçe girerken 4 fotoğraf jüri özel ödülüne ve 70 fotoğraf da sergilenmeye layık görüldü.

77 FOTOĞRAF SERGİLENECEK

Dereceye giren 7 fotoğraf ile 70’i sergilenmeye layık görülen toplam 77 fotoğrafın yer alacağı serginin açılışından önce yarışmada dereceye giren fotoğrafların sahiplerine ödülleri takdim edilecek.

AÇILIŞA TÜM ORDULULAR DAVETLİ

Tüm Orduluların davetli olduğu ve Ordu’nun sosyal hayatına dair birbirinden güzel fotoğrafların yer alacağı sergiye vatandaşların ve sanatseverlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. “4 Mevsim Ordu” adlı fotoğraf sergisi 12 Mart 2016 tarihine kadar açık olacak.